نکاتی درباره برند دوربین های مدار بسته

نکاتی درباره برند دوربین های مدار بسته

در این مقاله سعی کرده ایم نکاتی درباره برند دوربین مدار بسته تقدیم شما کنیم. این موارد یکی از اصلی ترین نکاتی هستند که می توانند در آینده شغلی افراد شرکت کننده در دوره های آموزشی دوربین مداربسته تاثیر گذار باشند.

نکاتی درباره برندهای دوربین مداربسته

 

(نکته اول)

برای تصمیم گیری در مورد خرید هر محصولی که نتوانیم، به تنهایی مشخصات دقیق و کیفیت محصول و اجزای آن را مورد بررسی قرار دهیم، به عوامل دیگری همانند برند، مشاور خوب و … نیاز داریم. اولین نکته ای که در مورد برند و مارک در مورد دوربین مداربسته باید به آن توجه کنیم، این است که به دلیل تحولات بسیار سریع در چند سال گذشته در تکنولوژی های دوربین مداربسته اتفاق افتاده است، بسیار از مارک ها بالا پایین شده اند و برخی نیز به صورت اتفاقی و نه به دلیل کیفیت بالا بر سر زبان ها افتاده و قیمت محصولات خود را افزایش داده اند.

(نکته دوم)

دومین نکته ای که باید به آن توجه کنیم، این است که بعضی از برندها، هنوز نتوانسته اند خودشان را با تکنولوژی روز وفق بدهند و هنوز مدل های قدیمی خود را به بازار عرضه می کنند، البته گاهی نیز فروشندگان دوربین مداربسته، از دانش ناکافی مشتریان خود سوءاستفاده کرده و تکنولوژی قدیمی برندهای اسم و رسم دار را برای مشتری نصب می کنند.

(نکته سوم)

سومین نکته که بسیار هم حائز اهمیت می باشد، این است که در بازار ایران، بسیاری از به اصطلاح برندها، در واقع برچسب هایی هستند که توسط شرکت های داخلی بر روی محصولات کمپانی های بی نام حک می شوند و در صورتی که شرکت داخلی استانداردهای لازم را برای تشخیص کیفیت این محصولات نداشته و دقت کافی در انتخاب محصول نکند، مشتری نمی تواند به مارک و برند اطمینان کند.

گاها بعضی از این شرکت های داخلی، خودشان نیز ارزشی برای برند خودساخته شان قائل نیستند، از ذکر اینکه برند متعلق به خودشان هست، خودداری می کنند و در عین حال به راحتی برچسب خود را بر روی هر محصولی که از دست آنها رد شود، درج می کنند .

ذکر این نکته به معنای تخفیف و تحقیر شرکت های معتبر داخلی که سالهاست بر تعلق برند به خودشان تأکید کرده و در خرید محصول، حساسیت های لازم را به خرح می دهند، نیست و ما برای این شرکت ها احترام ویژه قائلیم.

(نکته چهارم)

شرکت هایی که برندهای شناخته شده جهانی را در بازار ایران نمایندگی می کنند، نسبت به ارائه کنندگان برچسب های دوروزه، بسیار کم شمار در عین حال به راحتی قابل شناسایی هستند؛ این شرکت ها، در سایت ها، کانالها، کاتالوگ ها و دیگر تبلیغات خود، اسم و آدرس، شماره تلفن و آدرس سایت اینترنتی شرکت اصلی را اعلام می کنند که البته ممکن است، تشخیص اصالت سایت اصلی کار ساده ای نباشد.

برای دیدن دوره آموزش دوربین مدار بسته به سایت مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون ری مراجعه فرمایید.