ویدیو آموزش رنگ کردن موی سر آقایان

ویدیو آموزش رنگ کردن موی سر آقایان

از مهمترین نکاتی که در مورد رنگ کردن موی سر آقایان باید به آن ها اشاره کرد می توان موارد زیر را نام برد:

  • تست حساسیت رنگ
  • چرب کردن پوست
  • ایجاد ترکیب رنگ
  • نحوه تسریع اثر رنگ
  • تست رنگ

تست حساسیت به رنگ

یکی از مهمترین مراحل در رنگ کردن موی سر آقایان تست حساسیت فرد به رنگ است. چنانچه مدل یا مشتری شما برای اولین بار از رنگ مو استفاده می کند، باید تست رنگ را به منظور جلوگیری از التهاب پوست سر انجام دهید.

چرب کردن پوست

به طور معمول پیش از شروع قرار دادن رنگ روی مو در پروسه رنگ کردن موی سر آقایان، پوست محل های اطراف مو مانند شقیقه، پیشانی و سایر مکان ها با وازلین چرب شده، تا از رنگ گرفتن آن ها جلوگیری شود.

ایجاد ترکیب رنگ

برای اینکه به یک رنگ مناسب و همان رنگ دلخواه دست پیدا کنید، باید رنگ ها را با نسبتی مناسب با یکدیگر ترکیب کنید. این ترکیب رنگی مناسب است که نتیجه ای ایده آل را برای مشتریان شما به همراه خواهد داشت.

نحوه تسریع اثر رنگ

برای افزایش اثر رنگ، باید جنس مو، رنگ و مواد استفاده شده را شناخته و این موارد را بررسی کنید. فراموش نکنید که همه این عوامل بر پروسه رنگ کردن موی سر آقایان تاثیر گذار هستند. با این وجود اگر می خواهید روند را تسریع بخشید، بهتر است موها را با سشوار گرم کنید.

تست رنگ

تستس رنگ آخزین مرحله رنگ کردن موی سر مردان است. در این مرحله پیش از شستشوی موی سر باید به بررسی رنگ حاصل شده بپردازید و در صورت رضایت مو را با نرم کننده و مواد مناسب دیگر بشویید.

چنانچه در پی آموزش حرفه ای آرایشگری مردانه هستید، بهتر است سری به دوره آموزش آرایشگری مردانه بزنید.