ثبت نام

دریافت دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای بزرگسالان - دارالفنون

یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت دیپلم برای بزرگسالان دریافت دیپلم کاردانش و یا دیپلم فنی و حرفه ای با شرکت در کلاس های چند مهارتی است.

اگر قصد دریافت مدرک دیپلم بزرگسالان را دارید، می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود برای مشاوره رایگان در رابطه با مدرک فنی حرفه ای و کاردانش با ما تماس بگیرید.

دوره دیپلم حسابداری

دیپلم حسابداری

شروع:
ظرفیت مانده: نفر
ثبت نام
دیپلم گردشگری

دیپلم گردشگری

شروع: لطفا با بخش مشاوره هماهنگ شوید .
ظرفیت مانده: 8 نفر
ثبت نام
دوره دیپلم برق صنعتی

دیپلم برق صنعتی

شروع:
ظرفیت مانده: 2 نفر
ثبت نام
دوره دیپلم برق ساختمان

دیپلم برق ساختمان

شروع: لطفا با بخش مشاوره هماهنگ شوید .
ظرفیت مانده: 5 نفر
ثبت نام
نزدیک به شروع
جانمونی!
تا شروع دوره تعمیر موتور سیکلت درجه 1 و 2 تنها 60 روز مانده
ثبت نام کن
تا شروع دوره آموزش تعمیر پکیج تنها 62 روز مانده
ثبت نام کن
تا شروع دوره آموزش برق خودرو فنی حرفه ای تنها 62 روز مانده
ثبت نام کن
تا شروع دوره آموزش تعویض روغنی تنها 63 روز مانده
ثبت نام کن
تا شروع دوره آموزش تعمیر پکیج تنها 512530 روز مانده
ثبت نام کن
مقالات مشابه

امروزه دریافت دیپلم فنی حرفه ای یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود برای بزرگسالانی است که باید در مدتی کوتاه، با پاس کردن تعدادی واحد، مدرک دیپلم خود را جهت ارائه به محل کارشان، دریافت کنند.

افرادی دارای دیپلم فنی حرفه ای و یا فارغ التحصیلان هنرستان درصورتی که دارای سابقه کار سه ساله پس از اخذ مدرک باشند، امکان مهاجرت به واسطه ویزاهای تخصص و مهارت را نیز دارند.
البته که تنها کاربرد دیپلم کاردانش، مهاجرت نیست و ممکن است بخواهید به هر دلیل از جمله استخدام اقدام به دریافت دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش کنید، که این امر با وجود آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون به ساده ترین شکل محقق شده است.

دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای بزرگسالان چیست؟

ممکن است به دلایل گوناگون موفق به دریافت دیپلم رسمی اموزش و پرورش نشده باشید. هیچ جای نگرانی نیست! درواقع امروزه با صرف زمانی بسیار کم تر از دوره متوسطه دوم، می‌توانید دیپلم فنی حرفه ای یا دیپلم کاردانش را دریافت کنید. در واقع شما می‌توانید با شرکت در کلاس‌های چند مهارتی آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون، در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به دریافت دیپلم کاردانش نمایید.

دوره های دیپلم فنی حرفه ای دارالفنون به شامل موارد زیر می‌باشند:

دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای بزرگسالان مدرکیست که با اهداف گوناگون، فارغ از پیشینه تحصیلی دوره متوسطه دوم قابل اقدام و دریافت است که شرایط دریافت این مدرک بسیار ساده‌تر از پیش رقم می‌خورد و می‌توانید در دوره ای کوتاه‌تر، با شرایطی بهینه اقدام به دریافت مدرک خود نمایید.

سریع ترین راه دریافت دیپلم برای بزرگسالان کدام است؟

سرعت دریافت مدرک دیپلم برای مهاجرت مولفه حائز اهمیتی به شمار می‌رود و جدا از مسئله مهاجرت، ممکن است بخواهید دیپلم خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین دردسر دریافت نمایید.
یکی از روش های دریافت دیپلم برای بزرگسالان، ترک تحصیلی‌ها، دیپلم ردی‌ها و افرادی که سیکل قدیم دارند و یا مدرک متوسطه اول جدید، دریافت دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش است.
این مدارک که در دوره متوسطه دوم به متقاضیان ارائه می‌شود، اکنون با صرف زمان کمتری برای بزرگسالانی که به هر دلیل موفق به دریافت دیپلم نشده‌اند، قابل دریافت است. متقاضیان می‌توانند با گذراندن دوره‌های دروس مهارتی در آموزشگاه دارالفنون، به صورت حضوری و یا غیر حضوری اقدام به دریافت مدارک درخواستی خود نمایند.

دریافت دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش غیر حضوری!

دریافت دیپلم بزرگسالان کاردانش و یا دیپلم فنی حرفه ای از آموزشگاه دارالفنون این امکان را برای شما به ارمغان می‌آورد که بتوانید به صورت غیر حضوری دوره‌های خود را پشت سر گذاشته و به مدرک دیپلم خود دست یابید. این امر که در دوره هنرستان و دبیرستان امکان پذیر نبود، امروزه به شما این امکان را می‌دهد که به سادگی و بدون ایجاد اختلال در شغل و زندگی روزمره خود به تحصیل و فراگیری مهارت مورد نیاز و البته دریافت مدرک که هدف نهایی به شمار می‌رود دست پیدا کنید.
در این روش تمامی آموزش‌های شما به صورت کاملا غیر حضوری توسط آموزشگاه دارالفنون ارائه شده و تنها حضور برای امتحان مورد نیاز است.
دریافت دیپلم فنی حرفه ای از سازمان فنی حرفه ای کشور نیازمند گذران مجدد دوره های هنرستان نیست و بزرگسالان میتوانند با صرف زمان اندکی به کمک مجموعه دار الفنون به مدرک رسمی و مورد تایید آموزش و پرورش دست یابند.
شما عزیزان می‌توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی دریافت دیپلم فنی و حرفه ای و شرایط شرکت در دوره‌های آموزشگاه درالفنون با شماره تلفن موجود در وب سایت مجموعه تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.