مسیریابی و موقعیت مجتمع فنی حرفه ای دارالفنون

آدرس : تهران، شهرری، میدان شهرری، خیابان بیات ( 24 متری )، خیابان اداره پست، مجتمع فنی حرفه ای دارالفنون

لینک پروفایل مجتمع فنی حرفه ای دارالفنون در نقشه گوگل Google Maps

metro shahre rey

دسترسی به مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون ری از طریق مترو :

برای دستری به این مجتمع از طریق مترو کافی است خود را به ایستگاه متروی شهرری در خط یک رسانده و پس از آن با استفاده از یکی از روش های زیر به این مرکز مراجعه کنید:

  • با استفاده از اتوبوس های یکی از سه خط (عباس آباد – شهرک نظامی – و یا شهرک مفتح) خود را به ایستگاه اداره پست برسانید.
  • با استفاده از تاکسی های شهروند ، خود را به خیابان کریمی شیرازی برسانید و پس از پیاده شدن در ایستگاه پایانی خود را به ابتدای خیابان کریمی شیرازی (تقاطع خیابان 24 متری) برسانید. پس از آن کافی است کمی به سمت راست حرکت کنید، تا اداره پست شهرری را مشاهده نمایید. مجتمع ما، درست روبروی ادره پست واقع شده است.

یکی دیگر از ایستگاه های مترو نزدیک به این مجموعه که در خط 6 واقع شده است، ایستگاه دولت آباد نام دارد. چنانچه خود را به این ایستگاه برسانید، می توانید با استفاده از خط اتوبوس خود را به میدان شهر ری برسانید. سپس از با حرکت به سمت میدان معلم خود را به خیابان اداره پست برسانید.

tehran train

دسترسی از طریق راه آهن :

برای دسترسی به این مجتمع از طریق راه آهن سه راه وجود دارد که توصیه ما استفاده از روش اول یا دوم است:

  • پس از خروج از ایستگاه راه آهن تهران ایستگاه خط تاکسی راه آهن – شهر ری را بیابید. سپس در ایستگاه پایانی یعنی میدان شهر ری پیاده شوید. پس از آن کافی است چیزی حدود 5 دقیقه به سمت میدان معلم پیاده روی کرده، یا با تاکسی این مسیر را طی کنید تا به خیابان اداره پست برسید.
  • در صورتی که قطار شما در ایستگاه راه آهن شهر ری توقف دارد، می توانید در این ایستگاه از قطار پیاده شوید. سپس با استفاده از ویز و یا اسنپ خود را در مدت زمانی بسیار کوتاه به این مرکز برسانید. دقت کنید که این ایستگاه تاکسی سرویس و یا تاکسی خطی ندارد و حتماً باید از تاکسی های آنلاین استفاده کنید. البته فراموش نکنید، به دلیل نزدیک بودن مسافت مقدار هزینه پرداختی تفاوت چندانی با شیوه قبل ندارد.
  • روش سوم آن است که پس از خروج از ایستگاه راه آهن، خود را به متروی میدان راه آهن برسانید و استفاده از مترو خود را
airport

دسترسی از طریق فرودگاه :

چنانچه از طریق پرواز خود را به فرودگاه های مهرآباد یا امام خمینی رسانده اید نیز می توانید پس از سوار شدن به مترو در ایستگاه های این دو فرودگاه خود را به متروی شهر ری برسانید و سپس با استفاده از روشی که پیشتر ذکر شد، خود را به این مرکز برسانید.

imam ali

دسترسی از طریق اتوبان امام علی :

چنانچه قصد دارید خود را از طریق اتوبان امام علی به این مرکز برسانید کافی است تا انتهای این اتوبان برانید و پس از ورود به اتوبان شهید آوینی، از خروجی میدان معلم خارج شود. سپس با رسیدن به میدان معلم به سمت چپ حرکت کرده و وارد خیابان شهید بیات (24 متری) شوید. دومین خیابانی که پس از ورود به 24 متری در سمت چپ خود خواهید خیابان اداره پست نام دارد و مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون در این خیابان واقع شده است.