ثبت نام

صندلی آرایشگری مردانه : قیمت، انواع و راهنمای خرید صندلی آرایشگاه مردانه

چند صندلی آرایشگری مردانه در یک آرایشگاه

یکی از مهمترین وسایل و تجهیزات هر آرایشگاه مردانه، صندلی آرایشگری مردانه است. در این مطلب با انواع این وسیله آشنا شده و پس از آن می توانید با بررسی موارد مختلف اعم از مزیت ها و معایب این وسایل نسبت به یکدیگر، مورد مناسب را برای آرایشگاه خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید صندلی آرایشگاه مردانه مطلبی است که هریک از شرکت کنندگان در در دوره آرایشگری مردانه ، باید پیش از خرید وسایل برای افتتاح مغازه آن را مطالعه کند.

چرا پیش از خرید صندلی آرایشگاه مردانه باید به بررسی موارد مختلف پرداخت؟

مراجعه به آرایشگاه برای بسیاری از مراجعین یک تجربه خاص است، زیرا در این زمان می توانند خود را آرام و ریلکس کنند. این امر باعث می شود تا همه مشکلات و نگرانی های دنیا را فراموش کرده و تنها به فکر زیباتر شدن باشند، که این امر به خودی خود بسیار لذت بخش است. به همین دلیل، بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که تجربه به اندازه کافی خوبی را به مشتریان خود ارائه می دهید.

بنابر این در زمان خرید صندلی آریشگری مردانه باید به وجود ویژگی های زیر توجه ویژه داشت:

 • راحتی
 • زیبایی
 • قیمت مناسب
 • امکانات کافی

یکصندلی آرایشگاه مردانه نرم و راحت

انواع صندلی آرایشگری مردانه

انواع مختلف و زیادی از صندلی آرایشگری مردانه در بازار وجود دارند. برای مثال اگر سری به فروشگاه های مختلف این کالا بزنید، با سیل عظیمی از این محصولات مواجه خواهید شد.

از آنجا که این مطلب به عنوان یک راهنمای خرید صندلی آرایشگاه مردانه نوشته شده است، مناسب دانستیم که لیست زیر را به عنوان انواع این محصول به شما معرفی کنیم.

 • یونیت های آرایشگری برقی
 • یونیت های آرایشگری فانتزی
 • صندلی های آرایشگاه معمولی
 • صندلی های آرایشگری چرخدار
 • صندلی های آرایشگری مناسب تتو
 • صندلی آرایشگری فانتزی

یونیت های آرایشگری برقی

همانطور که از عنوان این دسته از صندلی های آرایشگری مردانه می توان حدس زد، این صندلی ها به وسیله برق کنترل می شوند. در این صندلی ها بخش پشتی، بخش قرارگیری پا ، ارتفاع صندلی و بعضاً تکیه گاه پشت سر، طوری طراحی شده است، که با استفاده از دکمه های تعبیه شده، قابل تنظیم باشند.

البته خود این دسته از صندلی های آرایشگاه نیز انواع مختلف با امکانات متنوعی دارند. برای مثال ممکن است برخی از این صندلی ها پمپ دمنده هوا و آب پاش یا حتی گرمکن و سردکن نشیمن نیز داشته باشند.

یونیت های آرایشگری فانتزی

نمی توان تعریف دقیق و محدودی برای انواع یونیت های آرایشگری فانتزی بیان کرد. تنها موردی که می توان درباره صندلی آرایشگری مردانه فانتزی بیان کرد، صرف فانتزی بودن آن یعنی ظاهر کالای مورد نظر است.

برای مثال بسیاری از صندلی های معمولی هستند، که ظاهری شبیه صندلی های برقی دارند. یا انواع دیگر صندلی های برقی که علاوه بر امکانات موجود ظاهری منحصر به فرد نیز دارند.

صندلی های آرایشگاه معمولی

صندلی های آرایشگاهی معمولی همان صندلی هایی هستند، که در بسیاری از آرایشگاه ها می توانید مشاهده کنید. این صندلی های آرایشگاهی به طور معمول، کاملاً دستی هستند. منظور از دستی بودن در صندلی آرایشگری مردانه معمولی، نیاز به تنظیم ارتفاع، بخش پشتی و محل قرار گیری سر به صورت دستی و با استفاده از اهرم یا پیچ های در نظر گرفته شده است. این درحالی است که ممکن است برخی از این صندلی های پریزهایی برای اتصال سشوار و ماشین های اصلاح داشته باشند و برخی دیگر این قابلیت را نداشته باشند.

صندلی آرایشگری معمولی مردانه

صندلی های آرایشگری چرخدار

صندلی های آرایشگری چرخدار بیشتر مخصوص استفاده خود آرایشگران است. در واقع از این صندلی ها برای دو منظور استفاده می شود. در آرایشگاه های مردانه و زنانه از این صندلی ها برای نشستن مشتری در مقابل سرشور و همچنین برای استفاده آرایشگر در زمان اصلاح موی اطفال و کودکان استفاده می شود.

صندلی های آرایشگری مناسب تتو

صندلی های آرایشگری مناسب تتو تنها برای مراکز مجاز به انجام تتو مناسب است.

صندلی های آرایشگری فانتزی

این صندلی ها که انواع مختلفی دارند، بیشتر شبیه اتومبیل های اسباب بازی، سوار بر یک پایه قابل تنظیم می باشند. از این صندلی ها برای آرام نگاه داشتن اطفال در زمان کوتاهی موی سر آن ها استفاده می شود.

صندلی آرایشگری بچه ها

قیمت صندلی آرایشگری مردانه

قیمت صندلی آرایشگری مردانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع و مدل
 • برند تولید کننده
 • کشور محل تولید
 • مواد بکار رفته در قطعات و اجزا
 • امکانات و آپشن ها

خرید صندلی آرایشگری

اگر نظر ما را بخواهید به شما توصیه می کنیم پیش از خرید صندلی آرایشگری مردانه سری نیز به فروشگاه های اینترنتی بزنید .برای مثال می توانید از فروشگاه های زیر برای خرید صندلی آرایشگاه استفاده کنید:

خرید صندلی آرایشگری از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

یکی از فروشگاه های معتبری که می تواند برای انتخاب هر کالایی مناسب باشد، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا است. این فروشگاه رنج گسترده ای از وسایل را به فروش می رساند و تجهیزات مغازه آرایشگری مردانه نیز از جمله همین وسایل است.

برای خرید صندلی با تخفیف از دیجی کالا روی نام فروشگاه کلیک کنید.

خرید صندلی آرایشگاه مردانه از فروشگاه اینترنتی مدا کالا

فروشگاه مدا کالا در سال ٨۴ در زمینه آرایشی بهداشتی تاسیس شد. نیاز روز افزون جامعه به اطلاعات صحیح در مورد محصولات بهداشتی آرایشی بر هیچ کس پوشیده نیست، کادر مجرب فروشگاه سنتی مدا کالا تجربیات یک دهه خود را با نیاز روز افزون جامعه گره زده اند و بعد از ده سال خوش نامی در این زمینه در سال ٩۴ وارد فضای مجازی شد به این ترتیب سایت فروشگاه اینترنی مدا کالا راه اندازی شد. توصیه می شود برای خرید صندلی آرایشگری مردانه، سری هم به این فروشگاه اینترنتی بزنید.

برای خرید صندلی با تخفیف از مداکالا روی نام فروشگاه کلیک کنید.

راهنمای خرید صندلی آرایشگاه مردانه

خرید از فروشگاه اینترنتی سالن مارکت

سالن مارکت مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات تخصصی تجهیزات آرایشگاهی و سالن زیبایی مانند صندلی آرایشگاه ، سرشور آرایشگاه ، تخت آرایشگاه و دکور آرایشگاه , صندلی برقی در ایران است.

گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند تجهیزات ناخن (ست مانیکور پدیکور، دستگاه UV و….)، اصلاح و پیرایش (ماشین اصلاح ، ریش تراش،اپیلاتور و…) ، انواع تجهیزات دکور و لوازم مورد نیاز سالن با تنوعی بی‌نظیر در سالن مارکت عرضه می‏‏‏‌شوند. این فروشگاه نیز یکی از مکان هایی است که می توانید بهترین انواع صندلی آرایشگری مردانه را در آن پیدا کنید.

برای خرید صندلی با تخفیف از سالن مارکت روی نام فروشگاه کلیک کنید.

امیدواریم مطلبی که در مورد خرید صندلی آرایشگری مردانه مطالعه کردید، برای شما مفید واقع شده باشد. این مطلب به صورت اختصاصی برای وب سایت دارالفنون نوشته شده است و استفاده از آن بدون ذکر منبع مجاز نیست.

نویسنده: علیرضا ترکمان

مقاله های مشابه
صاف کردن مو با تکنیک های مدرن

صاف کردن مو با تکنیک های مدرن

فیبرهای نوری

فیبرهای نوری

کابل فرمان

کابل فرمان

لیسه گیری بدنه خودرو

لیسه گیری بدنه خودرو چگونه انجام میشود؟

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *