ثبت نام

بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت کدام است؟

بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت

شرکت در دوره‌های فشرده و دریافت بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت می‌تواند مسیر شما را در طی کردن مراحل این راه هموارتر کند.
بسیاری از افراد می‌خواهند برای تحصیل و بدست آوردن شغل بهتر به کشور‌های خارجی مهاجرت کنند. اگر شما نیز قصد مهاجرت را دارید، بهتر است بدانید که بهترین مدارک بین المللی برای مهاجرت کدامند. در این مقاله اطلاعاتی درباره‌ی بهترین دوره‌ های فنی حرفه ای برای مهاجرت در اختیار شما قرار داده‌ایم.

شرکت در بهترین دوره های فنی حرفه ای برای مهاجرت

در مراکز فنی حرفه‌ای می‌توانید در زمینه مشاغل مورد علاقه‌تان آموزش‌های لازم را ببینید. با شرکت در دوره‌های فنی حرفه‌ای می‌توانید درآمد بیشتری بدست آورده و شرایط مهاجرت و پیدا کردن شغل بهتری نیز داشته باشید.
علاقه مندان به رشته‌های فنی حرفه‌ای پس از شرکت در دوره‌های آموزشی لازم می‌توانند وارد بازار کار شوند. خیلی از افراد به دنبال پیدا کردن موقعیت‌های شغلی بهتر هستند. بنابراین، اگر شما نیز به دنبال موقعیت شغلی بهتر می‌باشید و مدارک فنی حرفه‌ای را در مشاغلی مانند برق، مکانیک، هنر، کشاورزی و… را اخذ کردید، می‌توانید با مهاجرت به کشور‌های خارجی، شغل بهتری داشته باشید.

بعضی از بهترین مدارک بین المللی برای مهاجرت که می توانید با شرکت در دوره‌های فنی و حرفه ای دریافت کنید شامل موارد زیر هستند:

البته برای دریافت مدرک بین المللی با کد رهگیری باید آزمون‌ سازمان فنی و حرفه‌ای را با موفقیت پشت سر بگذارید.

کاربرد مدارک بین المللی برای مهاجرت

شما می‌توانید با اخذ مدرک بین المللی و فنی حرفه‌ای، به کشور‌های توسعه یافته مهاجرت کنید. چنانچه متقاضی مهاجرت به کشور‌های خارجی هستید، می‌توانید برای قوی کردن رزومه‌ی شغلی‌تان، گواهینامه‌های مهارت‌های بین المللی و مدرک بین المللی اخذ کنید. مدارک فنی حرفه‌ای دارای اعتبار بالای می‌باشند. بنابراین، در صورتیکه مدرک بین المللی فنی حرفه‌ای را دارید، می‌توانید اقدام به مهاجرت کنید.
لازم است بدانید که مدارک فنی حرفه‌ای با مدارک دانشگاهی نیز برابری می‌کنند. افرادی که موفق به کسب مدرک بین المللی فنی حرفه‌ای شده‌اند و در بهترین دوره‌های فنی حرفه‌ای برای مهاجرت شرکت کرده‌اند، می‌توانند برای مهاجرت به کشور‌های مختلف اقدام کنند. اگر فرد متقاضی مهاجرت، در دوره‌های آموزشی متعدد شرکت کرده و مدارک بین المللی بیشتری داشته باشد، شانس بیشتری در پیدا کردن شغل بهتر دارد.

نحوه‌ی دریافت مدارک بین المللی برای مهاجرت

جهت اخذ بهترین مدرک فنی برای مهاجرت، لازم است در قدم اول در یک آموزشگاه معتبر ثبت نام کرده و پس از گذراندن کلاس‌ها، آزمون نهایی دهید. شما عزیزان می‌توانید پس از کسب نمره قبولی، به راحتی مدرک فنی حرفه ای را دریافت کرده و برای مهاجرت اقدام نمایید.

  • شرکت در بهترین دوره‌های فنی حرفه‌ای که در آموزشگاه‌های دولتی فنی حرفه‌ای یا آموزشگاه و مراکز آزاد برگزار می‌شود.
  • اگر در زمینه‌ی شغل مورد نظر مهارت لازم را داشته باشید و به شرکت در کلاس‌های حضوری نیاز ندارید، می‌توانید فقط در آزمون عملی شرکت کرده و بعد از قبولی مدرک بین المللی برای شما صادر می‌شود.

در نظر داشته باشید که در این مسیر انتخاب یک آموزشگاه معتبر بسیار حائز اهمیت است و اعتبار مدرک ارائه شده توسط آن آموزشگاه تاثیر مستقیمی روی روند مهاجرت شما دارد.

مدت دوره آموزش جهت اخذ مدرک بین المللی چقدر است؟

پس از انتخاب مؤسسه و مرکز فنی حرفه‌ای و انتخاب دوره‌ی آموزشی، مدت زمان هر دوره‌ی آموزشی توسط آن مرکز مشخص می‌شود. شما می‌توانید تایم کلاس‌ها را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. با شرکت در دوره‌های آموزشی فنی حرفه‌ای می‌توانید در حرفه‌ی مورد نظرتان مهارت لازم را کسب کنید.

در نظر داشته باشید که هر موسسه‌ای تقویم آموزشی خاص خود را دارد؛ به عنوان مثال ممکن است یک آموزشگاه یک دوره خاص را طی یک ماه برگزار کند اما موسسه دیگری همان دوره را در دو هفته تمام کند. تمامی این موارد به تعداد ساعات و زمان برگزاری کلاس‌ها و شرایط شرکت کنندگان برمی‌گردد.

بهترین کشور‌ها بعد از اخذ مدرک فنی برای مهاجرت کدامند؟

افرادی که قصد مهاجرت به کشور‌های خارجی را دارند و می‌خواهند با مدرک فنی در آن کشور مشغول به کار شوند، بهتر است در ابتدا بازار کار آن کشور را بررسی کنند. اگر به کشور‌های توسعه یافته مانند کانادا، آلمان، هلند، استرالیا مهاجرت کنید، شانس بیشتری در یافتن شغل خواهید داشت. عواملی مانند رزومه‌ی قوی، مدارک بین المللی و فنی حرفه‌ای، سن، زبان و مجموع امتیازات دریافتی از این عوامل روی تسریع روند مهاجرت به کشور‌های مختلف تأثیرگذار می‌باشد.

کشور کانادا جزء کشور‌های مهاجر‌پذیر است و هرساله افراد زیادی برای تحصیل و پیدا کردن شغل بهتر به این کشور مهاجرت می‌کنند. در صورتیکه مدرک فنی حرفه‌ای داشته باشید، می‌توانید بهتر و سریعتر در کشور‌هایی مانند کانادا شغل مورد نظرتان را پیدا کنید.

افرادی که در رشته‌های فنی حرفه‌ای تحصیل کرده و در بهترین دوره‌های فنی حرفه‌ای شرکت کرده‌اند، می‌توانند به کشور‌های پیشرفته مهاجرت کرده و شغل بهتری پیدا کنند. پس اگر آرایشگر، جوشکار، مکانیک، طراح و…. هستید و دارای مدرک بین المللی فنی حرفه‌ای هستید، بهتر است بدانید که با مدرک بین المللی‌تان می‌توانید به سادگی به کشور‌های خارجی مهاجرت کنید.

اهمیت مراجعه به آموزشگاه معتبر جهت اخذ مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت

لازم است به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک آموزشگاه معتبر، امری بسیار مهم است. چرا که یک مرکز آموزشی معتبر نه تنها برای آموزش دادن شرکت کنندگان از اساتید برجسته و ماهر بهره می‌گیرید، بلکه در پایان دوره آموزشی، مدرک معتبری ارائه می‌دهد.

مراکز آموزشی معتبر از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور قابل تایید هستند و مدرکی که به شما عزیزان ارائه می‌کنند هم از طرف همین سازمان دارای تاییدیه است. به علاوه، این مدرک یکی از بهترین مدارک فنی برای مهاجرت به شمار می‌رود؛ چرا که از جانب سازمان جهانی کار ILO نیز مورد تایید است.

بهتر است بدانید که این سازمان که به صورت تخصصی روی مسائل مرتبط با امور کار و کارگران تمرکز دارد، هم اکنون حدود 186 کشور را تحت عضویت خود قرار داده است. شما عزیزان می‌توانید پس از اخذ بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت، بسته به شرایطی که در نظر دارید، به راحتی در یکی از این کشورها مشغول به کار شوید.

شرکت در دوره‌های فنی حرفه‌ای برای اخذ بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت

دوره‌های فنی و حرفه ای مزیت های بسیار زیادی دارند. برخی از این مزیت‌های شامل موارد زیر هستند:

  • محدودیت سنی برای حضور در دوره‌های فنی حرفه‌ای وجود ندارد.
  • شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های فنی حرفه‌ای، به صورت عملی آموزش ببینید و به راحتی وارد بازار کار شوید.
  • تمام اصول و تکنیک‌های لازم مربوط به رشته‌تان به شما آموزش داده می‌شود.
  • شرکت در این دوره تحصیلی بهترین فرصت برای اخذ بهترین مدرک برای مهاجرت است.
  • در پایان این دوره تحصیلی، گواهینامه‌ای که دریافت می‌کنید، مورد تأیید سازمان جهانی کار می‌باشد.

چنانچه برای دریافت بهترین مدرک بین المللی برای مهاجرت به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، می توانید با استفاده از شماره تماس های موجود با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

نویسنده: علیرضا ترکمان

مقاله های مشابه
آموزش فوتوشاپ فنی حرفه ای

فتوشاپ چیست و چه کاربردهایی دارد

انرژی تجدید پذیر خورشیدی

نرم افزارهای طراحی سیستم های برق خورشیدی

کیبورد

کلید های میانبر در اکسل

آموزش ورد یکی از سر فصل های دوره کلاس آموزش ICDL فنی حرفه ای است

ورد چیست؟

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *