مدرک بین المللی کامپیوتر

چنانچه برای کسب درآمد دلاری، مهاجرت و یا به هر دلیل دیگری به مدرک بین المللی کامپیوتر نیاز دارید، ما در دارالفنون ری آماده هستیم تا با برپایی دوره های آموزشی در رشته های مختلف رویای شما را به حقیقت تبدیل کنیم.

دوره های آموزشی کامپیوتر در مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون به چند طریق برگزار می شوند؟

دوره های آموزشی مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون جهت اخذ مدرک بین المللی کامپیوتر به یکی از دو شیوه زیر برگزار می شوند:

 

  1. دوره های حضوری
  2. دوره های آنلاین

دوره های حضوری برای دریافت مدرک کامپیوتر بین المللی:

نحوه برگزاری دوره های آماده سازی دریافت مدرک بین المللی در رشته های مرتبط با کامپیوتر به شکل زیر خواهد بود:

  1. دوره حضوری خصوصی
  2. دوره حضوری نیمه خصوصی
  3. دوره های حضوری گروهی

دوره های مجازی برای دریافت مدرک بین المللی رشته های کامپیوتر:

این دوره ها به صورت مجازی و آنلاین نیز برگزار می شوند:

  1. دوره آنلاین گروهی
  2. دوره آنلاین خصوصی
  3. دوره آنلاین نیمه خصوصی

دریافت مدرک کامپیوتر بین المللی؛ به صورت حضوری ساده تر از همیشه!

یکی از بزرگترین مزیت های شرکت در دوره های حضوری مجتمع فنی و حرفه ای دارالفنون در قیاس با سایر مجموعه های برگذار کننده این دوره ها امکان اقامت در خوابگاه های اختصاصی مجموعه برای عزیزانی است که قصد مراجعه از سایر شهرها به تهران را دارند.

به این ترتیب، می توانید برای دریافت مدرک مورد نظر خود، به سادگی هرچه تمام تر در دوره های دپارتمان آموزش کامپیوتر ما ثبت نام کنید.

دارالفنون ری برای کدام یک از دوره های کامپیوتر مدرک بین المللی صادر می کنید؟

پیش از هر چیزی باید به این نکته اشاره کنیم، که ما با آماده سازی شما به واسطه بهره مندی از حضور اساتید خبره، شما را برای دریافت مدرک بین المللی کامپیوتر از سازمان فنی و حرفه ای کل کشور آماده خواهیم کرد.

در واقع شما پس از ثبت نام در آموزشگاه ما، کلاس های تئوری و عملی متعدد را پشت سر گذاشته و کاملاً برای ورود به بازار کار و همچنین شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کل کشور آماده می شوید.

پس از آن، ما شما را به سازمان کشوری برگزار کننده آزمون های رسمی معرفی می کنیم و به فاصله اندک، پس از قبولی در امتحان های لازم، مدرک بین المللی کامپیوتر خود را از سازمان مذکور دریافت خواهید کرد. این مدرک پس از ترجمه رسمی توسط دادگستری در تمامی کشورهای عضور پیمان ILO قابل ارائه و دارای اعتبار بالا خواهد بود.

دوره های ما در رشته مذکور شامل چه مواردی هستند:

در ادامه می توانید با رشته هایی که در زمینه تدریس آن ها مشغول هستیم آشنا شوید.

دوره برنامه نویسی پایتون با مدرک بین المللی:

این دوره تنها به صورت خصوصی قابل برگزاری است. برای دریافت این مدرک بین المللی، ما شما را به یک استاد تمام عیار و با تجربه معرفی خواهیم کرد. شما پیش از پشت سر گذاشتن آموزش های لازم توسط این استاد، برای دریافت مدرک مورد نظر به آموزشگاه بازگشته و به سازمان فنی و حرفه ای جهت شرکت در آزمون معرفی خواهید شد و پس از قبولی در آزمون مدرک خود را دریافت خواهید کرد.

دوره بهینه سازی وب سایت با مدرک بین المللی:

این دوره به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار خواهد شد. کلاس های این دوره در اتاق اختصاصی مدرس در آموزشگاه بر گزار می شود و پس از اتمام دوره، مدرک رسمی با قابلیت ترجمه به شما اعطا خواهد شد.

دوره ICDL، مدرک بین المللی کاربری کامپیوتر:

یکی دیگر از دوره هایی که با امکان دریافت مدرک رسمی قابل ترجمه همراه است، دوره ICDL است. شما با شرکت در دوره ICDL مجموعه ما برای کاربری عمومی کامپیوتر در سطح اداری و کار کردن با نرم افزارهایی همچون آفیس، اکسل، ورد، پاورپوینت و غیره آماده خواهید شد.

چنانچه به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، می توانید دوره مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید و یا در صورت عدم مشاهده دوره مورد نظر خود، برای کسب اطلاعات در مورد دریافت مدرک بین المللی کامپیوتر با ما تماس بگیرید.

 


آشنایی با کلیات این دوره و کاربرد آن ممکن است نام این مهارت را به کرات شنیده و یا در آگهی های استخدام مرتبط با حوزه وب سایت مشاهده کرده باشید ولی ندانید که این دانش و توانایی به چه درد می خورد. در ادامه به توضیحاتی کلی در مورد بهینه سازی وب سایت خواهیم […]

شروع دوره نیمه فشرده از 1 بهمن 1400
3500000 تومان

آنچه با شرکت در کلاس های ICDL فنی و حرفه ای خواهید آموخت شرکت در دوره ICDL آموزشگاه فنی و حرفه ای دارالفنون می تواند شما را به یک متخصص کاربری رایانه تبدیل کند. در واقع آموزش ICDL در این مجموعه کاملاً به صورت عملی برگذار شده و به همین دلیل برای تمامی ثبت نام […]

شروع دوره نیمه فشرده از 1400/11/03
1500000 تومان